lavera Šampón Volume & Lift, 250 ml

Posilňuje korienky

€ 5,49

(€ 21,96 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 250 ml

Na sklade od: 20. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do štvrtok, 22. októbra

Vlastnosti

  • pre jemné a krepovité vlasy
  • s bio matchou
  • rastlinný keratín

Často nakupované spolu s Plantur Nutri balzam na vlasy Plantur 21 #longhair, 175 ml

lavera Šampón Volume & Lift, 250 ml € 5,49 (€ 21,96 / l)
Plantur Nutri balzam na vlasy Plantur 21 #longhair, 175 ml € 7,99 (€ 45,66 / l)
Celková cena: € 13,48
Popis

Tento ošetrujúci šampón od spoločnosti lavera bol špeciálne vyvinutý pre jemné a krepovité vlasy. Kombinácia bio matchy a rastlinného keratínu posilňuje vlasové vlákno a vlasy vyzerajú plnšie a silnejšie. Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov, najmä pre jemné a kučeravé vlasy.

Aplikácia: šampón masírujte do mokrých vlasov, napeňte a potom dôkladne opláchnite vodou.

Č. produktu: XEC-LA-116343
Obsah: 250 ml
EAN: 4021457666799
Č. výrobcu: 116343
Značky: lavera
Vône: svieža
Typ vlasov: jemné, oslabené, normálne, nepoddajné
Vlastnosti produktu: vegan
Bez obsahu: parabénov, silikónov, syntetických vonných látok, syntetických farbív, syntetických konzervačných látok
Certifikáty: Vegan, ECOCERT
Aplikácia: šampón masírujte do vlhkých vlasov a potom dôkladne opláchnite.
Zloženie (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Maris Sal, Citric Acid, Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Sasa Kurilensis Leaf/Stem Extract[1], Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract[1], Humulus Lupulus (Hops) Extract[1], Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Betaine, Levulinic Acid, Cetearylalcohol, Sodium Levulinate, Sodium Cetearyl Sulfate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Anisate, Tridecane, Coco Glucoside, Undecane, Lactobacillus Ferment, Sodium Sulfate, Sodium Chloride, Parfum[2], Citronellol[2], Limonene[2], Linalyl Acetate[2]

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Prírodného pôvodu
Právne informácie
Výrobca: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemecko, www.lavera.de/impressum

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: lavera Šampón Volume & Lift

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder