Weleda Denný krém Youth Power, 40 ml

Pre prirodzene rozžiarenú pokožku

€ 19,75 € 21,99 -10%

(€ 493,75 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 40 ml

Ešte 5 ks na sklade

Doručenie: piatok, 09. októbra, ak si objednáte do dňa: utorok,23:59 h.

Vlastnosti

  • pre zrelú pleť 40+
  • zlepšuje elasticitu
  • redukuje línie a vrásky

Často nakupované spolu s Weleda Youth Power Cell Activating Serum, 30 ml

Weleda Denný krém Youth Power, 40 ml € 19,75 (€ 493,75 / l)
Weleda Youth Power Cell Activating Serum, 30 ml € 21,55 (€ 718,33 / l)
Celková cena: € 41,30
Popis

Úžasne ľahké a rýchlo sa vstrebávajúce zloženie tohto denného krému bojuje proti starnutiu pleti a poskytuje jej regeneračný účinok. Kombinácia antioxidačného oleja zo semienok granátového jablka, peptidov maca bohatých na vitamíny a výťažkov z olivových listov dodáva pleti väčšiu pružnosť, dlhodobo ju hydratuje a minimalizuje vrásky. Svieža a upravená pleť je zaručená!

Aplikácia: ráno po očistení pleti naneste na tvár, krk a dekolt.

Tip: vhodný aj ako podklad pod make-up.

Č. produktu: XEC-WEL-102342
Obsah: 40 ml
EAN: 4001638596138
Č. výrobcu: 102342
Značky: Weleda
Typ pokožky: zrelá
Vlastnosti produktu: vegan
Certifikáty: NaTrue
Aplikácia: ráno naneste na vyčistenú pleť tváre a jemne vmasírujte.
Zloženie (INCI)

Aqua, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Glycerin, Pentylene Glycol, Alcohol Denat, Hectorite, Cetearyl Olivate, Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Tapioca Starch, Hydrolyzed Lepdium Meyenii Root[1], Haematococcus Pluvialis Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[1], Betaine, Carrageenan, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sorbitan Stearate, Sorbitan Olivate, Glyceryl Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sucrose Cocoate, Maltodextrin[1], Xanthan Gum, Parfum, Alpha-Terpinene, Benzylbenzoat, Beta-Caryophyllene, Camphor, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Nemecko, www.weleda.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Weleda Denný krém Youth Power

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder